شزلون برمیدا

شزلون برمیدا
اطلاعات عمومی
نوع طراحیکلاسیک
ساختار کلافچوب
نوع پوششپارچه
امکان استفاده از چرمندارد
گارانتیندارد
تعداد اجزاء تکه
بازه زمانی تولید روز
نوع منبتدستی
قابلیت تغییر رنگ و پارچهندارد
اطلاعات تعداد مبلمان
نشیمن۱
کاناپه
کاناپه دوم
مبل تک
مبل تک دوم
جلومبلی
میزبغل
میز غذاخوری
صندلی غذاخوری
صندلی غذاخوری دوم

شزلون کلاسیک برمیدا

  • استفاده به عنوان مکمل اجزاء دکوراسیون
  • این شزلون مربوط به سرویس مبلمان برمیدا می باشد.
  • ۲ نفره

 

کاربرد شزلون

شما حتما بسیاری از شزلون ها را دیده اید اما شاید تا کنون نامشان را فقط نمی دانستید. شزلون آن دسته از مبلمان نامگذاری شده که در دو دسته استیل و راحتی بوده و کاربردهای متفاوتی همچون استفاده در اتاق خواب و یا پذیرایی دارد.

از کاربردهای مبل شزلون استفاده برای استراحت نیمروزی، استفاده برای زیبایی بیشتر بخشیدن به فضای خانه و متفاوت کردن دکوراسیون است. شزلون ها زیبایی خاصی به خانه شما خواهند بخشید و  آن را برای کاربردهای زناشویی نیز استفاده می کنند.

استفاده از شزلون در مسایل زناشویی بسیار رواج پیدا کرده و البته به این نکته توجه داشته باشید که مبل انتخابی شما حتما استاندارد بوده و دارای یک دسته باشد،‌ضمن اینکه از لحاظ کیفی،‌به شدت به کیفیت ساخت آن اهمیت دهید. شرکت مبل سلامی تمام استانداردهای جهانی را در تولید محصولات رعایت کرده و حتما شما را در حین خرید از این موارد مطلع خواهیم ساخت .

از استانداردهای مربوط به ساخت شزلون ، ابعاد آن از جمله ارتفاع ، فاصله بین دسته ها ، سطح خاص نشیمن مبلمان و البته میزان فرورفتن نشیمن هاست (نوع جنس فوم سرد به کار رفته در نشیمن) که ارتباط بسیاری با کاربردهای مختلف آن دارد و در صورت عدم استاندارد بودن این موارد ، فقط جنبه زیبایی آن کاربرد خواهد داشت .